RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląskie: Dwie śmiertelne ofiary mrozów

Autor: Publikacja: Wtorek, 21 grudnia (09:20) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Kolejne śmiertelne ofiary mrozów na Śląsku. Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w Rybniku i Katowicach. Od początku sezonu w Śląskiem z powodu wychłodzenia zmarło już 18 osób.

Od początku listopada w regionie działa specjalna linia telefoniczna dla bezdomnych. Minionej doby korzystano z niej dwa razy. Do tej pory było już 125 telefonicznych interwencji.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: