Od początku listopada w regionie działa specjalna linia telefoniczna dla bezdomnych. Minionej doby korzystano z niej dwa razy. Do tej pory było już 125 telefonicznych interwencji.
Śląskie: Dwie śmiertelne ofiary mrozów
Kolejne śmiertelne ofiary mrozów na Śląsku. Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w Rybniku i Katowicach. Od początku sezonu w Śląskiem z powodu wychłodzenia zmarło już 18 osób.