RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śląsk: Mniej pijanych za kółkiem

Publikacja: Poniedziałek, 25 kwietnia (11:58) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W ciągu dwóch dni na Śląsku doszło do 4 śmiertelnych wypadków, zatrzymano 80 pijanych kierowców i wręczono tysiąc mandatów kierowcom przekraczającym prędkość. Tak w statystykach zapisze się pierwszy dzień świąt wielkanocnych.

Dziś, wygląda na to, że kierowcy wzięli sobie do serca apele o trzeźwą i bezpieczną jazdę. W całym województwie nie doszło do poważnego wypadku, a jedynie do kilku niegroźnych stłuczek. Ruch jest niewielki, a wszystkie główne trasy w regionie są przejezdne.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: