Przestępcy zgłaszali fikcyjne kolizje i wyłudzali pieniądze od ubezpieczycieli. Informowali też o kradzieżach samochodów, które w rzeczywistości sami wywozili za granicę.
Szajka oszustów działała aż jedenaście lat.
Gang wyłudzający odszkodowania samochodowe został rozbity przez śląską policję. Jak informuje reporter RMF FM Marcin Buczek, dziesięciu oskarżonym postawiono ponad trzydzieści zarzutów.
Przestępcy zgłaszali fikcyjne kolizje i wyłudzali pieniądze od ubezpieczycieli. Informowali też o kradzieżach samochodów, które w rzeczywistości sami wywozili za granicę.
Szajka oszustów działała aż jedenaście lat.