RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rozsypany węgiel na śląskich torach

Autor: Publikacja: Sobota, 16 października (10:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Złodzieje wysypali węgiel z 3 wagonów na torach między Bytomiem a Tarnowskimi Górami - informuje reporter RMF FM. Wcześniej, musieli zatrzymać pociąg towarowy. Jak na razie żadnego ze sprawców kradzieży nie udało się zatrzymać. Węgiel został już usunięty z torów i nie blokuje przejazdu na towarowej trasie.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: