Szukasz pomysłu na atrakcyjny rodzinny wyjazd? Może zabawa w Energylandii w Zatorze, jednego z najnowocześniejszych parków rozrywki w Europie. Mieliśmy dla Was rodzinne bilety!


Energylandia położona jest w malowniczym Zatorze, niewielkiej miejscowości w Małopolsce. Park rozrywki znajduje się w połowie drogi między Katowicami a Krakowem. Dojazd samochodem z tych dwóch miast zajmuje około godziny.

Na miejscu na gości czeka całodniowa zabawa na rollercoasterach, karuzelach, zjeżdżalniach, a także w parku wodnym Water Park. Energylandię co roku odwiedzają setki tysięcy gości.

Park podzielony został na cztery strefy umożliwia tematyczne korzystanie z dostępnych atrakcji, a także dawkowanie wrażeń w zależności od wieku i preferencji.Bajkolandia to miejsce, gdzie najmłodsi mogą spełniać swoje fantazje o bajkowym świecie. Oczywiście mnóstwo tu karuzeli, aut, łódek a nawet minicoasterów.

Strefa familijna - jak sama nazwa wskazuje - to rollercoastery, które całej rodzinie zapewnią niezapomniane emocje. Czekają tu też inne rozrywki jak np. kolejka widokowa, wodne spływy czy wyścigowy tor Formuła Autodrom.

Strefa ekstremalna jest dla tych, którzy uwielbiają naprawdę dużą dawkę adrenaliny. To właśnie tutaj umiejscowiono najszybsze i największe rollercoastery, ogromne wahadło Azec Swing, czy potężne 40 metrowe ramię Space Boostera.

To tutaj znajdzie także Hyperion Mega Coaster - największy i najszybszy w Europie w swojej kategorii oraz Speed Water Coaster - światowego rekordzistę wśród wodnych Roller Coasterów.

Ostatnią strefą jest Water Park, pełen wodnych atrakcji z tropikalną atmosferą rajskiej wyspy. Tutaj warto wybrać się latem.

Hyperion liczy 77 metrów wysokości. Spadek z 80-metrów z prędkością 142 km/h, liczne zwroty czy panoramiczna fala, nie pozwalają o sobie zapomnieć na bardzo długo.

Speed Water Coaster to połączenie rollercoastera i przejażdżki wodnej. Wznosi pasażerów na ponad 60 metrów wysokości, osiągając przy tym zawrotną prędkość około 110 km/h. 

Dla tych, którzy po godzinach spędzonych na korzystaniu z różnych atrakcji liczą jeszcze na inną formę rozrywki, przygotowano coś specjalnego. Estrada spektakularnych pokazów kaskaderskich w strefie Extreme Show. Wśród nich pokazy z udziałem najlepszych kierowców samochodowych i najmłodszego stuntera ATV a także kobieta, która jeździ samochodem na dwóch kołach. Nie brakuje też widowisk teatralnych. Musicale i show czekają na gości aż na czterech scenach (dwa teatry i amfiteatry).

Mieliśmy dla Was rodzinne wejściówki do parku rozrywki Enegrylandia. Aby je zdobyć, trzeba było z wyboldowanych liter w powyższym tekście utworzyć hasło i zadzwonić do nas - 6 maja 2019 r. o godz. 12 na numer 12 20000 10. Pierwszych pięć osób otrzymało od nas po 4 bilety do Energylandii.

Gratulujemy Darii, Joannie, Joannie, Rafałowi i Jackowi!

Regulaminy konkursów >>>

Polityka prywatności>>>