RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Rodzinna przejażdżka 200 km/h

Autor: Publikacja: Czwartek, 24 kwietnia (15:17) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Utratą praw jazdy zakończyła się rodzinna przejażdżka ojca z synem. Mężczyzn pędzących motocyklami nagrali policjanci z Kolna w woj. podlaskim.

49-latek ze swoim 25-letnim synem przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad sto kilometrów na godzinę. Na drodze powiatowej niedaleko Kolna, gdzie obowiązuje ograniczenie do 90 km/h, policyjny wideorejestrator wskazał prawie 200.

W związku z popełnionymi przez mężczyzn wykroczeniami funkcjonariusze zatrzymali im prawa jazdy oraz skierowali przeciwko nim wnioski do sądu o ukaranie. Tam policyjny oskarżyciel publiczny wnioskował będzie o orzeczenie wobec 49 i 25-latka zakazu prowadzenia pojazdów. Dodatkowo kierującym grozi grzywna nawet do 5 tysięcy złotych.

(abs)

Źródło: RMF FM
Tagi: policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: