RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przemycili do Polski 23 miliony paczek papierosów

Publikacja: Wtorek, 18 stycznia (10:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Międzynarodowy gang przemycił do Polski drogą dyplomatyczną 23 miliony paczek papierosów. Przestępcy posługiwali się sfałszowanymi dokumentami i tablicami rejestracyjnymi korpusu dyplomatycznego. Skarb Państwa stracił na procederze blisko 70 milionów złotych. Przeciwko 12 osobom prokuratura w Lublinie przygotowała już pierwszy akt oskarżenia.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: