RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przekroczył prędkość o ponad 130 km/h [FILM]

Publikacja: Środa, 28 maja (14:23) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Z prędkością 182 km/h w terenie zabudowanym jechał motocyklista z powiatu łęczyckiego w Łódzkiem. Mężczyzna pędził trasą wojewódzką przez miejscowość Zduny. Został zamierzony przez policjantów z nieoznakowanego radiowozu.

31-latek miał na liczniku ponad 180 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Nie był to niestety pierwszy, tego typu "incydent" z jego udziałem. Na swoim koncie miał już 13 punktów karnych. Tym razem dostał nie tylko mandat, ale funkcjonariusze odebrali mu też prawo jazdy. 

(ug)




Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: