RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Przekroczył prędkość o 125 km/h

Publikacja: Wtorek, 17 sierpnia (12:10) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

700 zł mandatu i 15 punktów karnych dostał kierowca opla vectry, który pędził krajową "10" mając na liczniku 175 km/h. W tym miejscu obowiązywało ograniczenie do 50 km/h.

Mężczyznę zauważyli policjanci z lipnowskiej drogówki patrolujący nieoznakowanym radiowozem drogę krajową nr 10. Kierowca pojazdu jadąc z dużą prędkością wyprzedzał inne pojazdy pomimo zakazu oznaczonego na jezdni - podwójną linią ciągłą. Zatrzymanym przez funkcjonariuszy kierowcą opla vectry okazał się 21 - letni mieszkaniec powiatu rypińskiego.

Źródło: Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: