Mnóstwo słońca, niebo wręcz bezchmurne, ani kropli deszczu, a na termometrach nawet do 32 stopni Celsjusza. Prognozy na kolejne dni długiego czerwcowego weekendu są wyśmienite. Najbardziej upalna ma być sobota. W poniedziałek pogoda zacznie się zmieniać. Czeka nas ochłodzenie.

W sobotę słońca nigdzie nie zabraknie, a temperatura wzrośnie nawet do 32 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być w Zielonej Górze. W pozostałych regionach też gorąco - maksymalnie od 25 stopni Celsjusza w Rzeszowie do nawet 31 stopni Celsjusza w Poznaniu. Padać nadal nigdzie nie powinno, a niebo będzie wręcz bezchmurne. Powieje na ogół umiarkowany oraz słaby wiatr.

W niedzielę na termometrach zobaczymy nieco niższe wartości, ale nadal ma być bardzo ciepło. Zdecydowanie najgoręcej ma być w Kielcach oraz w Rzeszowie - nawet do 29 stopni Celsjusza. Z kolei najchłodniej będzie w Szczecinie - maksymalnie do 21 stopni Celsjusza. Słońca - od Bałtyku aż po Tatry - mnóstwo. Dominować będzie zachmurzenie małe. Do umiarkowanego wzrośnie jedynie na zachodzie kraju. Powieje na ogół umiarkowany i słaby wiatr. Parasole się nie przydadzą, bo padać raczej nigdzie nie powinno. 

W poniedziałek pogoda zacznie się zmieniać. Czeka nas ochłodzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 stopni Celsjusza w Szczecinie oraz w Gdańsku do nawet 25 stopni Celsjusza w Rzeszowie. Miejscami - głównie na zachodzie - pokropi deszcz. Słońca nadal sporo. Dominować będzie zachmurzenie małe oraz umiarkowane. Powieje na ogół umiarkowany.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!