RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prąd wrócił do wszystkich domów na Podkarpaciu

Publikacja: Wtorek, 21 grudnia (10:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na Podkarpaciu usunięto już awarie, które wywołał wczoraj silny wiatr. Wiele linii energetycznych było zerwanych. Jak jednak zapewnia PGE Dystrybucja Rzeszów, dziś wszyscy odbiorcy mają już prąd.

Wczoraj w części województwa, które podlega pod PGE Dystrybucja Rzeszów, prądu nie miało ok. 3 tys. odbiorców. Na razie nie wiadomo, ile kosztowała naprawa uszkodzeń.

W części regionu, gdzie operuje PGE Dystrybucja Zamość wszystkie awarie, do których doszło wczoraj rano zostały naprawione jeszcze w ten sam dzień. Najtrudniejsza była sytuacja w okolicach Przemyśla i Przeworska, gdzie wyłączonych było po kilkadziesiąt stacji średniego napięcia.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: