"Mokotowscy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który przed miesiącem kilkukrotnie ranił nożem kobietę" - przekazał Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Na stronach policji zamieszczono również trasę ucieczki napastnika.

Poszukiwany, którego zdjęcia można zobaczyć na stronie policji, to mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, mający około 180 cm wzrostu. Ubrany był w ciemną kurtką oraz spodnie.

Jak informuje policja, do ataku doszło 15 marca około godz. 19 przy ul. Czerskiej 21 w Warszawie. Napastnik po zdarzeniu uciekał ulicą Podchorążych do skrzyżowania i dalej przy obiekcie Służby Ochrony Państwa, a następnie skręcił w ul. Sielecką.

Z ustaleń śledczych wynika, że sprawca zadał cios ostrym narzędziem w okolice głowy kobiety, przez co doznała ona m.in. obrażeń twarzoczaszki.

"Jeśli ktoś z państwa rozpoznaje podejrzanego przedstawionego na zdjęciu lub był świadkiem tego zdarzenia, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie" - zaapelował Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

Osoby podsiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie mogą kontaktować się osobiście z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu pod podanym wyżej adresem. 

Informacje można przekazać również dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00 lub mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

/RMF FM
/RMF FM
Po jeszcze więcej informacji odsyłamy Was do naszego nowego internetowego Radia RMF24.pl

Słuchajcie online już teraz!

Radio RMF24.pl na bieżąco informuje o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie.