RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar w Środzie Wlkp.: 17 osób straciło dom

Publikacja: Środa, 27 kwietnia (08:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięć rodzin straciło dach nad głową po pożarze kamienicy w Środzie Wielkopolskiej. Ogień w budynku pojawił się nocą. Spaliło się poddasze domu.

W trzykondygnacyjnym budynku w centrum miasta mieszkało w sumie 17 osób. Wszystkie zdołały opuścić budynek przed przyjazdem ekip gaśniczych.

Pożar gasiło 13 zastępów straży pożarnej.

Nie wiadomo, czy dom będzie się jeszcze nadawał do zamieszkania. Określi to nadzór budowlany.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: