Policja poszukuje 15-letniej Natalii Pietrusiak z Wałbrzycha na Dolnym Śląsku. Dziewczyna wyszła z domu i od trzech dni nie wiadomo, co się z nią dzieje. Funkcjonariusze i rodzina apelują o pomoc.

Natalia miała odprowadzić brata do przedszkola i udać się do szkoły. Nie dotarła jednak do niej. Dziewczyna miała bardzo ograniczone grono przyjaciół. Nikt nie wie, gdzie może w tej chwili przebywać - mówiła Joanna Żygłowicz z wałbrzyskiej policji.

Dziewczyna ma około 162 cm wzrostu, waży 55 kg. Ma piwne oczy i proste włosy do ramion koloru jasny brąz.

Natalia w dniu zaginięcia miała na sobie pikowaną, białą kurtkę do pasa marki Puma, fioletową bluzę w czarną kratę, sportowe, biało-niebieskie spodnie marki Adidas. Miała ze sobą ciemnogranatową torbę - również marki Adidas. Dziewczyna nosi okulary korekcyjne w bordowych oprawkach.

Wszystkie informacje na temat zaginionej prosimy kierować na numery telefonów oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu: 74-84-20-234 lub do Wydziału Kryminalnego : 74-842-02-13 lub 74/842-08-16, ewentualnie na numer policyjnego telefonu alarmowego w całym kraju 997.

(mal)