W miarę upływu czasu, w całej Polsce tworzą się coraz większe korki. Reporterzy RMF FM zbierają informacje o drogowych utrudnieniach na bieżąco. Dostają też sygnały od naszych słuchaczy.

Zablokowana jest droga krajowa numer osiem Białystok - Augustów. W miejscowości Skindzierz zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe, dwie ciężko ranne osoby zabrał już do szpitala śmigłowiec.

Zakorkowana jest droga krajowa nr. 78 w Zawierciu, ponad godzinę czeka się na wylocie z miasta w stronę Kielc. Dużo cierpliwości potrzeba też jadącym w kierunku Warszawy ósemką. Tam korek już od Wyszkowa. Kiepsko jest na krajowej dwójce. Przy wyjeździe z Warszawy do Siedlec ponad kilometrowy zator utworzył się przed miejscowością Wesoła.

Zakorkowany jest wyjazd z Włocławka w kierunku Łodzi na krajowej jedynce. Na drodze krajowej nr 2 napotkamy na korek koło Grzegorzewa. Doszło tam do wypadku, ruchem kieruje policja.

Na podhalańskich drogach ruch jest na szczęście niewielki. Ale uwaga, wieje Halny i pada deszcz, więc warunki do podróżowania nie są najlepsze. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Macieja Pałahickiego: