RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja zlikwidowała „dziuplę” samochodową

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kolejną "dziuplę" samochodową zlikwidowali policjanci z Koszalina. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn. Dwóch z nich postawiono zarzut kradzieży, za co grozi do 10 lat więzienia. Trzeci usłyszał zarzut paserstwa; za to może trafić za kratki na 5 lat.

Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań. Dodajmy, że to już szósta zlikwidowana „dziupla” na terenie gminy Będzino.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: