Dla bezpieczeństwa zabiegi rehabilitacyjne w sanatorium zostały wstrzymane.
Podbeskidzie: Kolejni pensjonariusze z objawami grypy żołądkowo-jelitowej
Pięć kolejnych osób zostało zakażonych wirusem w sanatorium w Ustroniu na Podbeskidziu. W ciągu tygodnia na grypę żołądkowo-jelitową zachorowało 90 pensjonariuszy placówki. Sanepid w Cieszynie twierdzi, że choroba przebiega łagodnie i zdrowie żadnego z pacjentów nie jest zagrożone.