RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podbeskidzie: Kolejni pensjonariusze z objawami grypy żołądkowo-jelitowej

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 27 grudnia (11:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięć kolejnych osób zostało zakażonych wirusem w sanatorium w Ustroniu na Podbeskidziu. W ciągu tygodnia na grypę żołądkowo-jelitową zachorowało 90 pensjonariuszy placówki. Sanepid w Cieszynie twierdzi, że choroba przebiega łagodnie i zdrowie żadnego z pacjentów nie jest zagrożone.

Dla bezpieczeństwa zabiegi rehabilitacyjne w sanatorium zostały wstrzymane.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: