RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pociąg zderzył się z autobusem... podczas symulacji

Publikacja: Wtorek, 17 sierpnia (12:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 30 metrów lokomotywa pchała po torowisku miejskiego jelcza podczas pierwszej w Polsce symulacji zderzenia pociągu z autobusem. Przeprowadzono ją na przejeździe kolejowym w Sosnowcu z udziałem kilkudziesięciu ratowników medycznych i strażaków. Zobacz film i zdjęcia naszego reportera.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: