RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pobili 33-latka. Powód: Nie odebrał pizzy

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Policjanci z Siewierza w Śląskiem zatrzymali trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o pobicie i obrabowanie 33-latka. Powodem agresji miało być nieodebranie rzekomo zamówionej pizzy.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednej z miejscowości w powiecie będzińskim. Do domu 33-latka wtargnęło trzech napastników.

Napastnicy dotkliwie pobili mężczyznę, a następnie zabrali z jego domu telewizor i telefon komórkowy.

Powodem agresji miało być nieodebranie rzekomo zamówionej pizzy.

Skatowany mężczyzna z licznymi obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci z Siewierza kilka dni po zdarzeniu zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 54 do 58 lat. Grozi im teraz kara do 5 lat więzienia. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

(abs)

Źródło: Policja
Tagi: pizza

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: