Na przejazd kolejowy, gdzie zerwane zostały przewody, wjechały specjalistyczne dźwigi i zerwana trakcja jest podnoszona. Całkowicie awaria zostanie usunięta za 4-5 dni.
Po zerwaniu trakcji na Dolnym Śląsku uruchomiono jeden tor
Około 13 uruchomiony został jeden tor łączący stacje Wrocław-Psie Pole i Wrocław Nadodrze. Pociągi nie jeździły tamtędy od rana, bo uszkodzone zostały przewody trakcji elektrycznej. Zerwał je kierowca ciężarówki, który przejeżdżał przez przejazd kolejowy. Na Gorącą Linię RMF FM otrzymaliśmy zdjęcia z miejsca wypadku.