RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pirat na motorze pędził 230 km/h

Publikacja: Piątek, 27 marca (18:45) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Policjanci z dolnośląskiego Bolesławca zatrzymali mężczyznę, który jadąc motocyklem krajową 94, przekroczył dozwoloną prędkość o blisko 140 km/h. O karze dla motocyklisty-pirata zdecyduje teraz sąd.

Podczas patrolowania DK 94 policjanci zauważyli motocyklistę łamiącego przepisy. Na odcinku pomiędzy Brzeźnikiem a Parzycami, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h, jechał on z prędkością powyżej 229 km/h.

Po zatrzymaniu okazało się, że pirat na jednośladzie to  31-letni mieszkaniec Jawora już wcześniej karany za rażące przekraczanie dopuszczalnej prędkości. Teraz odpowie za swoje postępowanie przed sądem.

(mn)

Źródło: RMF/Policja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: