Podczas patrolowania DK 94 policjanci zauważyli motocyklistę łamiącego przepisy. Na odcinku pomiędzy Brzeźnikiem a Parzycami, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 90 km/h, jechał on z prędkością powyżej 229 km/h.
Po zatrzymaniu okazało się, że pirat na jednośladzie to 31-letni mieszkaniec Jawora już wcześniej karany za rażące przekraczanie dopuszczalnej prędkości. Teraz odpowie za swoje postępowanie przed sądem.
(mn)