RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca wiózł autobusem 25 osób

Publikacja: Wtorek, 26 października (11:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kara do dwóch lat więzienia grozi 57-letniemu mieszkańcowi powiatu łowickiego w Łódzkiem, który kierował liniowym autobusem, mając w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu. W autobusie było 25 pasażerów.

Jak poinformowała Urszula Szymczak z łowickiej policji, pojazd od paru dni nie miał aktualnych badań technicznych, więc kierowcy odebrano dowód rejestracyjny. Zatrzymano mu też prawo jazdy.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: