Jak poinformowała Urszula Szymczak z łowickiej policji, pojazd od paru dni nie miał aktualnych badań technicznych, więc kierowcy odebrano dowód rejestracyjny. Zatrzymano mu też prawo jazdy.
Pijany kierowca wiózł autobusem 25 osób
Kara do dwóch lat więzienia grozi 57-letniemu mieszkańcowi powiatu łowickiego w Łódzkiem, który kierował liniowym autobusem, mając w organizmie ponad 1,4 promila alkoholu. W autobusie było 25 pasażerów.