RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kierowca pędził prawie 160 km/h

Publikacja: Poniedziałek, 25 października (15:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pijany 21-latek pędził krajową "19" przez Kraśnik na Lubelszczyźnie 160 kilometrów na godzinę. Nie zważając na innych, łamał przepisy drogowe. I tak wyprzedzał inne pojazdy na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu. Zatrzymali go policjanci z wideorejestratorem. Jak się okazało, mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak ustalili policjanci, kierowca BMW wcześniej w pobliżu miejscowości Zakrzówek potrącił mężczyznę jadącego skuterem i uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście motorowerzysta nie odniósł obrażeń.

Samochód został odholowany na policyjny parking. 21-letni kierowca utraci prawo jazdy, będzie odpowiadał za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym i kierowanie pod wpływem alkoholu.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: