O nietrzeźwej kobiecie, która opiekuje się dzieckiem, powiadomił policję anonimowy rozmówca. Mundurowi udali się do jej domu przy ulicy Przemysława. Kobieta rzeczywiście była pijana.
37-latkę przewieziono na komendę. Usłyszy zarzut narażenia na niebezpieczeństwo swojego synka. Grozi jej do 3 lat więzienia.
Policjanci poinformowali o sprawie także sąd rodzinny. Ten zdecyduje o dalszym losie kobiety i jej dziecka.
(mal)