RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijana kobieta jechała z córką samochodem. W porę zatrzymała ją policja

Autor: Publikacja: Czwartek, 11 października (08:46)

​Kompletnie pijana kobieta jechała z córką samochodem. W porę została jednak zatrzymana przez policję z Brzegu na Opolszczyźnie.

Do zatrzymania kobiety doszło, gdy jeden z kierowców zauważył samochód chaotycznie zmieniający pasy ruchu i zajeżdżający drogę innym pojazdom. 

Mężczyzna niezwłocznie wezwał policję, ale kontynuował jazdę za owym samochodem do momentu, aż ten się zatrzymał. 

Za kierownicą siedziała kobieta, która - jak wykazało badanie - miała w organizmie 2 promile alkoholu. 

Kobieta wiozła w aucie swoja 8-letnią córkę. Jak powiedziała policjantom, jechała do żłobka po swoje drugie dziecko. 

Kobiecie grozi do dwóch lat więzienia, utrata prawa jazdy i wysoka grzywna.

(ph)

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: