Piekary Śląskie: Tragedia w komendzie policji, funkcjonariusz zastrzelił się z broni służbowej
Publikacja: Piątek, 9 grudnia (15:13)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)
Tragedia w Komendzie Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich. Samobójstwo popełnił tam policjant z wydziału kryminalnego.
Mężczyzna zastrzelił się najprawdopodobniej z broni służbowej. Był w pomieszczeniu sam. Mimo reanimacji - najpierw przeprowadzanej przez policjantów, a później obsługę karetki - nie udało się go uratować.
Mężczyzna miał 25-letni staż pracy. Sprawą jego śmierci zajmuje się prokurator.
(mal)