RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Piekary Śląskie: Tragedia w komendzie policji, funkcjonariusz zastrzelił się z broni służbowej

Publikacja: Piątek, 9 grudnia (15:13) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Tragedia w Komendzie Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich. Samobójstwo popełnił tam policjant z wydziału kryminalnego.

Mężczyzna zastrzelił się najprawdopodobniej z broni służbowej. Był w pomieszczeniu sam. Mimo reanimacji - najpierw przeprowadzanej przez policjantów, a później obsługę karetki - nie udało się go uratować. 

Mężczyzna miał 25-letni staż pracy. Sprawą jego śmierci zajmuje się prokurator.

(mal)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: