Pięcioletni chłopczyk jeździł na rowerku sam, bez opieki osoby dorosłej. W pewnym momencie wyjechał z posesji na drogę - tam zderzył się z 37-latkiem na motocyklu.
Obaj uczestnicy wypadku trafili do szpitala. Policja podaje, że pięciolatek ma rany nogi, a motocyklista uraz barku.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)