RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Okradł i trzykrotnie ugodził 12-latkę nożem

Publikacja: Niedziela, 12 września (19:22) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Policja poszukuje mężczyzny, który w Jabłonce w Podkarpackiem okradł i trzykrotnie ugodził nożem 12-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala, jest przytomne, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do dziewczynki rowerem podjechał nieznajomy mężczyzna i zażądał pieniędzy oraz telefonu komórkowego. Kiedy dziecko odmówiło, napastnik ugodził je trzykrotnie nożem i uciekł, zabierając telefon.

Trwa poszukiwanie sprawcy napadu.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: