Klaudia spędziła noc na dworze. Krążyła po Pomorzanach, dzielnicy Szczecina, a spała na klatkach schodowych.
Na szczęście dziewczynka jest cała i zdrowa. Jest teraz na komisariacie, gdzie odpowiada na pytania policji. Czekały też tam na nią mama i babcia. Ucieczką Klaudii zajmie się Sąd dla Nieletnich.
Przypomnijmy, że poszukiwania nastolatki trwały od wczoraj. O jej zaginięciu powiadomiła policję babcia, po tym jak Klaudia nie wróciła ze szkoły do domu.