RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Odnalazł się implant 3-latki

Autor: Publikacja: Piątek, 22 maja (12:03) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Ktoś anonimowo przesłał do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zapakowany w kopertę implant słuchowy. Policja potwierdza, że jest to urządzenie, które kilka tygodni temu zgubiła 3-letnia Emilka.

Emilka zgubiła urządzenie miesiąc temu przy ul. Kolejowej w Olsztynie. Znalazła go starsza kobieta, ale nie chciała oddać. Powiedziała jedynie, że nie ma pewności, czyj on jest i dla bezpieczeństwa zaniesie go do Ośrodka Informacji dla Osób Niepełnosprawnych. Nie dotrzymała jednak obietnicy. 

Kobiety szukała policja. Koszt implantu wynosi 50 tysięcy złotych.

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: policja

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: