W sieci opublikowano wideo, na którym zarejestrowano niebezpieczny manewr wyprzedzania, dokonany przez kierowcę audi. Pojazd poruszał się stanowczo za szybko i w ostatniej chwili zjechał na prawidłowy pas, unikając tym samym czołowego zderzenia z nadjeżdżającą ciężarówką.

Na profilu PiraciDrogowi.pl na serwisie YouTube opublikowano nagranie zarejestrowane przez jednego z kierowców na drodze E77 w kierunku Warszawy, około 10 km przed Płońskiem, w okolicach miejscowości Słoszewo-Kolonia. 

Na wideo można dostrzec, jak odcinkiem, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 60 km/h, przejeżdżał samochód. Audi poruszało się z dużo większą prędkością niż dozwolona, około 90-100 km/h i wyprzedzało inne pojazdy, mimo że z naprzeciwka nadjeżdżał tir. 

W ostatniej chwili osobówka wjechała na swój pas i uniknęła czołowego zderzenia z ciężarówką. 

"Tym razem naprawdę bardzo niedużo brakowało, a kierowca audi pożegnałby się z życiem" - czytamy we wpisie profilu PiraciDrogowi.pl.

/RMF FM
/RMF FM
Po jeszcze więcej informacji odsyłamy Was do naszego nowego internetowego Radia RMF24.pl

Słuchajcie online już teraz!

Radio RMF24.pl na bieżąco informuje o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie.

Usłyszycie tam relacje reporterów RMF FM, komentarze ekspertów, rozmowy z ciekawymi ludźmi, a do tego dobra muzyka.


Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.