RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nieudana kradzież węgla na Śląsku

Publikacja: Poniedziałek, 14 lutego (08:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W nocy złodzieje węgla w Siemianowicach ustawili na torach barykadę, zarzucili linę na sieć trakcyjną i uszkodzili lokomotywę. Ale nie zdołali otworzyć wagonów i uciekli. Tory zablokowane było całą noc.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: