Znów kłopoty na zachodnim odcinku autostrady A4. Między Wrocławiem i Legnicą w Pietrzykowicach zderzyły się trzy samochody. Sygnały o korkach na autostradzie dostawaliśmy jednak przez całe niedzielne popołudnie. Inni nasi słuchacze informowali o zatorze na A2.

Ruch w stronę Zgorzelca odbywa się na A4 tylko pasem zjazdowym. 

Późnym popołudniem na A4 doszło do innego wypadku - między Legnicą a Bolesławcem. W pobliżu Złotoryi zderzyły się cztery samochody. Nikt nie został ranny. Jezdnia w kierunku Zgorzelca była zablokowana.

Jeszcze wcześniej dostawaliśmy sygnał od słuchacza o ogromnym korku na bramkach przed Wrocławiem.8-kilometrowy korek na bramkach, a potem jeszcze dalej - od 186 kilometra również jest korek w kierunku Wrocławia. Proponuję, żeby część ludzi skręcała na Brzeg, bo jest coś masakrycznego jak się jedzie w tamtym kierunku - informował słuchacz. 

Słuchacze informowali nas także o kłopotach na A2. Do bramek, by zapłacić za przejazd - kolejka liczy około czterech kilometrów - e-mail o tej treści dostaliśmy na naszą skrzynkę internetową. Inni nasi słuchacze dzwonili na Gorącą Linię RMF FM. Ostatnie bramki na A2, ja już stałem na 25 km... - żalił się słuchacz. Inny sugerował: Może stąd ten zator, że nie wszystkie bramki na A2 otworzyli...

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mal)