Nastolatek rzucił butelką w małe dziecko
Publikacja: Sobota, 15 sierpnia (12:14)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)
Dziś ma zostać przesłuchany 17-latek, który w piątek we Wronowie koło Lewina Brzeskiego na Opolszczyźnie rzucił butelką w 18-miesięczne dziecko. Chłopak może usłyszeć zarzut uszkodzenia ciała.
Jak wynika z ustaleń policji, pijany nastolatek podczas awantury chciał uderzyć innego domownika, ale przypadkiem trafił butelką w malucha.
Dziecko zostało opatrzone w szpitalu i wypisane do domu.
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)