RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na kantor. Pobili właściciela

Publikacja: Sobota, 1 listopada (14:32) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Kolejny atak na kantor. Policja poszukuje dwóch bandytów, którzy wczoraj wieczorem zaatakowali właściciela punktu wymiany walut w Siedlcach na Mazowszu.

Przestępcy obezwładnili właściciela kantoru gazem i pobili pałką. Zabrali mu teczkę z dokumentami i niewielką sumę.

W ostatnim czasie doszło do dwóch napadów na kantory w Małopolsce. W jednym z nich zginął pracownik kantoru. Na razie sprawców nie złapano.

(mpw)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: