38-letni pedofil zatrzymany przez policję w Kędzierzynie-Koźlu w Opolskiem. Mężczyzna namawiał dzieci do wysyłania mu intymnych zdjęć. W czasie przesłuchania przyznał się do winy.

To policjanci wpadli na trop pedofila.Mężczyzna podawał się za nastolatka. Korzystając z czatów, portali internetowych oraz komunikatorów nawiązywał kontakty z nastolatkami.Tak prowadził internetowe "rozmowy", żeby wzbudzić zaufanie. Kiedy mu się to udawało, prosił o wysyłanie mu intymnych zdjęć. Wysyłał też swoje fotografie, ale tak kadrował intymne ujęcia, żeby nikt nie zorientował się, że to dorosła osoba. Zdarzało się też, że proponował spotkania. 

W mieszkaniu zatrzymanego policjanci znaleźli telefony i komputery, za pomocą których kontaktował się z nastolatkami. Jak przyznają funkcjonariusze, 38-latek nawiązał w ten sposób znajomość z kilkudziesięcioma niepełnoletnimi osobami.

Mieszkańcowi Kędzierzyna-Koźla postawiono zarzuty zakazanych kontaktów z dziećmi oraz prezentowania im pornografii. Po przesłuchaniu mężczyznę zwolniono. Jest pod policyjnym dozorem. Zdaniem policjantów to nie koniec tej sprawy.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.


(mn)