RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na stacji benzynowej kierowca odjechał... razem z dystrybutorem. Ewakuowano okolicę

Publikacja: Niedziela, 20 listopada (12:10) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

​Akcja strażaków w Nowym Mieście Lubawskim w województwie warmińsko-mazurskim. Na stacji benzynowej doszło do wycieku gazu po tym, jak kierowca samochodu nie odłączył węża od swojego pojazdu i odjechał... wraz z dystrybutorem.

Kierowca po skończonym tankowaniu nie odłączył przewodu od dystrybutora gazu i postanowił odjechać. Instalacja została zerwana.

Strażacy odcięli prąd i wstrzymali ruch na drodze. Dodatkowo ewakuowano ponad 30 mieszkańców. Cała akcja trwała około 4 godzin.

Wstępne straty stacji benzynowej oszacowano na około 2,5 tys. zł.

(az)

Źródło: RMF FM
Tagi: wyciek gazu

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: