RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na sklep napadli z samurajskim mieczem

Publikacja: Poniedziałek, 27 grudnia (10:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Napad z mieczem samurajskim w ręku w Oławie na Dolnym Śląsku. Dwóch mężczyzn zaatakowało sprzedawcę w sklepie spożywczym. Próbowali ukraść pieniądze, ale uciekli wystraszeni jego krzykiem.

Policjanci ustalili, że dwa tygodnie temu w ten sam sposób - tzn. przy użyciu samurajskiego miecza - okradli inny sklep spożywczy na Dolnym Śląsku. Za napad z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi zatrzymanym 12 lat więzienia.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: