RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Na Dolnym Śląsku problemy z pociągami

Publikacja: Poniedziałek, 6 grudnia (11:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwanaście pociągów nie wyruszy dziś na trasy na Dolnym Śląsku. Nie wyjadą składy z Wrocławia do Jelcza Laskowic, Oleśnicy i Wołowa a także z Międzyborza Sycowskiego do Wrocławia. Kolej poinformowała, że z powodu mrozów pojawiły się problemy z trakcją na trasach.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: