Ranni 17-lakowie trafili do szpitala. Mają m.in. złamania i potłuczenia. Do wypadku doszło w Hałcnowie - dzielnicy Bielska-Białej. Nastolatkowie przechodzili prawidłowo przez przejście.
Według lokalnego portalu Bielskie Drogi na jezdni nie widać było śladów hamowania. Siła uderzenia była tak duża, że 17-latkowie zostali odrzuceni kilkanaście metrów. Lekarze zapewniają, że ich życiu nic nie zagraża.
Kierowca audi był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.