RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Michael Douglas w Warszawie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Amerykański aktor Michael Douglas zachęca Polaków do wypoczynku na Balearach. W nietypowej dla siebie roli - swoistego ambasadora tych wysp - na jeden dzień przyjechał do Warszawy.

Gwiazdor – przyznał w rozmowie z naszą reporterką Katarzyną Sobiechowską-Szuchtą - lubi muzykę Szopena, ale niestety o polskich filmach wie niewiele. Jeśli chodzi o polskie kino - niewiele widziałem. Może dlatego, że granie w filmach zajmuje tak dużo czasu, że nie starcza mi go już na oglądanie.

Douglas jest zdobywcą Oscara za rolę w filmie "Wall Street". Można go też było oglądać między innymi w "Nagim instynkcie" i "Fatalnym zauroczeniu".

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: