Policjanci dostali informację, że kierowca miejskiego autobusu kursujący na trasie Bielawa - Pieszyce może być nietrzeźwy. Zatrzymali go do kontroli i poddali badaniu alkomatem, które wykazało 1,9 promila alkoholu w organizmie.
Pijany kierowca stracił prawo jazdy. Teraz będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara nawet do dwóch lar więzienia.
(mn)