Czterdziestolatka jadącą niewielkim samochodem osobowym za autobusem nie zachowała bezpiecznego odstępu, prawdopodobnie się zagapiła i wjechała w tył prawidłowo jadącego autobusu.
W osobówce były cztery osoby, ranne zostały dwie - kierująca kobieta i jadący z przodu pasażer. Ich obrażenia nie są poważne, ale obie zostały przewiezione do szpitala.
W autobusie jechało czternaście osób. Nikomu nic się nie stało.
Kierowcy byli trzeźwi.