Makabryczne znalezisko w Łodzi
Autor:
Agnieszka Wyderka
Publikacja: Poniedziałek, 13 maja (10:34)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)
W piwnicy domu przy ulicy Narutowicza w Łodzi mężczyzna znalazł zmumifikowane ciało - informuje reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka. Na razie policja nie podaje żadnych szczegółów o makabrycznym znalezisku.
Mężczyzna znalazł ciało przez przypadek, bo wszedł do piwnicy przez okienko w poszukiwaniu swojego kota.
Z pierwszych informacji policji wynika, że do pomieszczenia można było dostać się jedynie przez okno. To może tłumaczyć, dlaczego wcześniej nikt nie odkrył zwłok.
Teraz prokurator będzie ustalać płeć, wiek i przyczynę śmierci tej osoby.