Prokuratura w ostatnim czasie zleciła poszukiwania Pawła Ś. "łowcom cieni", czyli policjantom ze specjalnej komórki CBŚP. Po kilkumiesięcznej pracy natrafili na ślad „Fiszera” w Gdańsku. Tam go zatrzymano.
Śledczy twierdzą, że 35-latek wprowadził do obrotu co najmniej 50 tysięcy tabletek ekstazy, 18 kilogramów kokainy, a także 300 litrów BMK - substancji do produkcji amfetaminy.
(mpw)