RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

„Łowcy cieni” zatrzymali „króla ekstazy”

Autor: Publikacja: Środa, 11 marca (09:06) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

"Król ekstazy" zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji. Paweł Ś., ps. Fiszer, był przez trzy lata poszukiwany za przestępstwa narkotykowe - między innymi za wprowadzenie na rynek dużych ilości środków odurzających.

Prokuratura w ostatnim czasie zleciła poszukiwania Pawła Ś. "łowcom cieni", czyli policjantom ze specjalnej komórki CBŚP. Po kilkumiesięcznej pracy natrafili na ślad „Fiszera” w Gdańsku. Tam go zatrzymano.

Śledczy twierdzą, że 35-latek wprowadził do obrotu co najmniej 50 tysięcy tabletek ekstazy, 18 kilogramów kokainy, a także 300 litrów BMK - substancji do produkcji amfetaminy.

(mpw)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: