Łódzcy kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia. Przejazd przez tory na ul. Świętej Teresy jest zamknięty z powodu remontu bocznicy kolejowej.

Ulicą Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus w Łodzi nie będzie można przejechać w sobotę i niedzielę do godz. 20. Remontowany będzie odcinek od alei Włókniarzy do ulicy Brukowej. Budowlańcy będą regulować tory i układać płyty pomiędzy szynami na całej szerokości przejazdu kolejowego.

Obecnie nie da się tamtędy przejechać - kierowcy muszą z al. Włókniarzy skręcić w ulicę Pojezierską, a potem Brukową. Zmienionymi trasami będą jeździły też autobusy miejskie linii nr: 84 i 87.

Trasy objazdu

Linia 84 - z pętli Szczecińska (cmentarz) ulicami: Szczecińską, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Traktorową, Aleksandrowską, Limanowskiego, Dworzec Łódź - Żabieniec, Brukową, Pojezierską, Al. Włókniarzy, ul. 11 Listopada do pętli Osiedle Radogoszcz - Zachód.

W kierunku przeciwnym: z pętli przy Osiedlu Radogoszcz - Zachód ulicami: 11 Listopada, Al. Włókniarzy, ul. Pojezierską, Brukową, Limanowskiego, Aleksandrowską, Traktorową, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Szczecińską do pętli Szczecińska (cmentarz).

Linia 87 - z pętli Szczecińska (cmentarz) ulicami: Szczecińską, Wersalską, Szparagową, Aleksandrowską, Limanowskiego, Woronicza, Dworzec Łódź - Żabieniec, Brukową, Pojezierską, Julianowską, Inflancką, Zagajnikową, Sporną, Wojska Polskiego, Brzezińską, Śnieżną, Stokowską do pętli Stokowska.

W kierunku przeciwnym: z pętli Stokowska ulicami: Stokowską, Śnieżną, Brzezińską, Wojska Polskiego, Sporną, Zagajnikową, Inflancką, Julianowską, Pojezierską, Brukową, Aleksandrowską, Szparagową, Wersalską, Szczecińską do pętli Szczecińska (cmentarz).

Zawieszone przystanki MPK:

- Św. Teresy od Dzieciątka Jezus nr 91/100 w obu kierunkach;

- Św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Brukowa w kierunku zachodnim;

- Brukowa - Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w kierunku północnym;

- Brukowa - Pojezierska w kierunku południowym.