RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Legnica: Polowali na zaparkowane auta, strzelali do szyb. Są w rękach policji

Publikacja: Piątek, 23 września (18:13) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Policja zatrzymała dwóch młodych Legniczan, którzy "polowali" na zaparkowane auta. 24- i 21-latek strzelali do samochodowych szyb.

Mężczyźni ostrzelali łącznie pięć samochodów. Głównie zniszczone zostały szyby. 

Zatrzymani specjalnie do tego celu kupili sobie broń pneumatyczną. Na polowanie wybrali się w nocy. 

Wstępne straty oszacowano na tysiąc złotych. Strzelcom, za wielokrotne uszkodzenie mienia, grozi kara do pięciu lat więzienia.

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: kierowcy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: