RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ktoś porzucił pytona w pudełku

Publikacja: Niedziela, 15 marca (12:44) Aktualizacja: Niedziela, 15 marca (12:00)

Pewien mieszkaniec warszawskich Bielan na parkingu obok domu znalazł przy swoim samochodzie pudło. Ktoś na nim napisał: „Uwaga, żywe zwierzę”.

Mężczyzna przyniósł pakunek do domu. Gdy wraz z żoną otworzył pudło, okazało się, że znajduje się w nim wąż.

Kobieta wezwała na miejsce strażniczki z patrolu ekologicznego, które odebrały węża - pytona królewskiego i przewiozły go do ośrodka CITES w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym przy ul. Ratuszowej.

Straż Miejska w Warszawie (j.)

Źródło: RMF24

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: