Krakowska policja zatrzymała 28-letniego dilera narkotyków, który zaopatrywał w m.in. w broń środowiska pseudokibiców. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono ponad 400 sztuk ostrej amunicji, maczety, noże i środki odurzające. Zatrzymany usłyszał już zarzuty.

28-letni diler przetrzymywał w mieszkaniu m.in. amfetaminę i marihuanę. Funkcjonariusze znaleźli również jego dokładne zapiski informujące o tym ile towaru i komu sprzedał. Policjanci zarekwirowali też telefony komórkowe oraz laptopy.

Mężczyzna prawdopodobnie zajmował się również kradzieżą i paserstwem, ponieważ podczas przeszukania zabezpieczono przedmioty wyposażenia domowego oraz markową odzież. W mieszkaniu znaleziono także dokumenty wystawione na różne nazwiska, kilka maczet, urządzenia do usuwania zabezpieczeń sklepowych chroniących przed kradzieżą oraz usunięte zniszczone chipy. 28-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, nielegalnego posiadania amunicji, a także paserstwa i ukrywania dokumentów.

Policjanci poszukują właścicieli odkrytych przedmiotów

Prowadzący sprawę funkcjonariusze ustalają tożsamość właścicieli odzyskanych przedmiotów, które mogą pochodzić z kradzieży. Osoby, do których należą przedmioty pokazane na nagraniu i zdjęciach proszone są o kontakt z krakowską policją.