RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kraków: 2-latek wypił rozpuszczalnik

Publikacja: Sobota, 9 kwietnia (11:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

2-letni chłopiec z Oświęcimia walczy o życie w szpitalu po wypiciu rozpuszczalnika. Maluch znalazł trującą substancję w kuchni. Wykorzystał moment, kiedy mama była w łazience i otworzył butelkę. Helikopterem został przetransportowany do szpitala Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Źródło: RMF FM FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: